Остання редакція: 25 травня 2023

Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок

Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок – спеціальність, яка має глибокі витоки та серйозні перспективи. І наразі вона єдина охоплює всі сфери економічного профілю:

• говоримо «гроші» – маємо на увазі «фінанси»;
  • мріємо про забезпечене майбутнє – повинні розумітися на тому, як гроші «працюють»;
  • хочемо мати перспективну роботу з можливістю розвитку – обираємо освіту, яка розкриває всі нюанси сучасного життя – за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування»!

ДЕ ПРАЦЮЮТЬ ФАХІВЦІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ»?

Серед сфер працевлаштування фахівців спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» – державні та місцеві органи влади і їх підрозділи, міністерства, державні служби та відомства, їх фінансові, бухгалтерські, економічні, юридичні й адміністративні підрозділи; підприємства різних організаційно-правових форм власності; банківський і страховий сектор, податкова та митна служби; фонди соціального страхування державної і недержавної форм; заклади вищої освіти ІІ–IV рівнів акредитації тощо.

РИСИ ПОТЕНЦІЙНОГО ФІНАНСИСТА

Інтелект, креативність, відповідальність, уважність, вміння аналізувати та спілкуватися – основні риси потенційного фінансиста. Цікава робота, перспектива кар’єрного росту, високий рівень доходу, ринки праці не лише регіонального чи державного, а й міжнародного рівня – потенційні можливості фахівців спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».

ПЕРСПЕКТИВИ ПРОФЕСІЇ

Успішний фінансовий розвиток – мета кожної держави, підприємства, підприємця, родини. А досягнення її можливе лише за умови правильної фінансової діяльності. Саме тому дана професія повсякчас перебуває на вершині зарплатних рейтингів усіх країн світу. Зокрема, на сайті TRUD.ua зазначено: «… у 2021 році найбільш високооплачуваною фінансовою професією вважається кредитний контролер, де рівень середньої зарплатні становить 73510 грн. На другому місці – менеджер по кредитах з зарплатнею 55110 грн, а на третьому – кредитний аналітик з зарплатнею 25000 грн. (https://ua.trud.com/ua/salary/2/78663.html).

ЧОМУ САМЕ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ» В УМАНСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ САДІВНИЦТВА

Спеціальність «ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ» в Уманському національному університеті садівництва – ЦЕ:

• ПРОФЕСІОНАЛІЗМ – колектив викладачів з досвідом профільної практичної діяльності та постійно оновлювані відповідно до вимог ринку праці освітні програми;
  • УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ – 80% випускників, які працюють за фахом чи за суміжними економічними спеціальностями або успішно займаються власною підприємницькою діяльністю;
  • ПЕРСПЕКТИВА – можливість проходження практики у кращих фінансових організаціях в Україні та за кордоном з подальшим працевлаштуванням;
  • ПРЕСТИЖ – сучасні знання, що підвищують вартість наших фахівців на ринку праці;
  • НАВЧАННЯ У ЗРУЧНОМУ ФОРМАТІ – можливість паралельного здобуття освіти одразу на двох спеціальностях і дистанційні методи навчання онлайн у зручний для студента час.