+38 (04744) 3-14-03
Меню

Новини

24.04.2019
Підсумки Всеукраїнської студентської наукової конференції, приуроченої 175-річчю Уманського національного університету садівництва: секція економіки Читати повністю

Підсумки Всеукраїнської студентської наукової конференції, приуроченої 175-річчю Уманського національного університету садівництва: секція економіки

У рамках проведення Всеукраїнської студентської наукової конференції, приуроченої 175-річчю Уманського національного університету садівництва, на кафедрі економіки відбулося засідання відповідної секції.

Читати повністю

Кафедра економіки

24.04.2019
Збори трудового колективу факультету економіки і підприємництва Читати повністю

Збори трудового колективу факультету економіки і підприємництва

23 квітня 2019 року відбулись збори трудового колективу факультету економіки і підприємництва Уманського НУС. Слухали питання про рекомендацію Вченій раді університету науково-педагогічних працівників на заміщення вакантних посад завідувачів кафедр.

Читати повністю

23.04.2019
Студенти Уманського НУС небайдужі до людського горя!!! Читати повністю

Студенти Уманського НУС небайдужі до людського горя!!!

23 квітня в міському будинку культури студенти 21-пт групи та їх куратор Олена Семенда долучились до благодійного марафону «Денис живи!» на підтримку Дениса Терещука, який потрапив у тенета страшної хвороби.

Читати повністю

Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

19.04.2019
НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР  «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ПРАКТИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ» Читати повністю

НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ПРАКТИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ»

17 квітня 2019 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС було проведено науково-практичний семінар на тему: «Актуальні питання практичної підготовки фахівців зі спеціальності «Облік і оподаткування».

Читати повністю

Кафедра обліку і оподаткування

18.04.2019
Подорож сторінками стародруків Читати повністю

Подорож сторінками стародруків

Відповідно до Плану проведення організаційно-просвітницьких заходів у 2019 році в науковій бібліотеці Уманського НУС студенти 11-о та 31-о груп відвідали музейну кімнату «Библіотеки Уманскаго средняго училища садоводства и земледълія», де взяли участь у в виховній годині «Лікар Уманського училища садівництва і землеробства», присвяченій до 165-річчя від дня народження Ю.Л. Крамаренка.

Читати повністю

Кафедра обліку і оподаткування

16.04.2019
Взяли участь в акції «Троянда в пам'ять про полеглих» Читати повністю

Взяли участь в акції «Троянда в пам'ять про полеглих»

16 квітня 2019 року завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, кандидат економічних наук, доцент Сергій Соколюк та кандидат економічних наук, старший викладач Оксана Тупчій взяли участь у благодійній акції «Троянда в пам'ять про полеглих», під час якої були посаджені кущі троянд на Алеї Пам’яті Городецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області.

Читати повністю

Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

16.04.2019
Успішний розвиток суспільства – у вмінні знаходити спільну мову! Читати повністю

Успішний розвиток суспільства – у вмінні знаходити спільну мову!

Студенти 21-пт групи приймали участь у психологічному тренінгу, який проводився практичним психологом університету Валентиною Мазуренко з участю куратора Олени Семенди.

Читати повністю

Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності