+38 (04744) 3-14-03
Меню

Новини

19.10.2018
Факультетська команда КВН «НєГані» дебютувала на міській лізі КВН «Кураж» Читати повністю

Факультетська команда КВН «НєГані» дебютувала на міській лізі КВН «Кураж»

18 жовтня у міському будинку культури відбулась ліга КВН «Кураж». У грі взяли участь 3 команди: «Збірна феміністок України» Вінниця; «Харлі Квінн» Чернігів; «Рон Айленд» Київ.

Читати повністю

19.10.2018
У міцному тілі – козачий дух! Читати повністю

У міцному тілі – козачий дух!

Свято Дня українського козацтва у серцях людей завжди пробуджує найкращі асоціації та найсвітліші думки, адже у нас в душах живе жага до перемоги та сила, що веде вперед.

Читати повністю

18.10.2018
Щедрі дари осені або «Яблучний бум» Читати повністю

Щедрі дари осені або «Яблучний бум»

Минулого року погодні умови не дозволили отримати урожай яблук, зате цьогоріч наскільки рясно вродили яблуні, що збирати урожай довелось і студентам нашої групи. Традиційно на збір яблук залучаються студенти-першокурсники, але цього року 4 дні (з 16 по 19 жовтня) збирали яблука і ми.

Читати повністю

Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

16.10.2018
Допоможемо воїнам разом! Читати повністю

Допоможемо воїнам разом!

Студенти факультету економіки і підприємництва Уманського НУС з початку бойових дій активно займаються волонтерською діяльністю, підтримуючи наших воїнів і морально, і матеріально. І ми, студентська молодь, чітко знаємо, що це наш громадянський обов’язок, як цивільного населення, посильно допомагати бійцям боронити цілісність нашої держави. Для цього ми співпрацюємо з волонтерським штабом «Разом», представники якого і цього разу передали вантаж для наших бійців.

Читати повністю

16.10.2018
День відкритих дверей на факультеті економіки і підприємництва Уманського НУС Читати повністю

День відкритих дверей на факультеті економіки і підприємництва Уманського НУС

З самого ранку 11 та 12 жовтня Уманський національний університет садівництва приймав гостей: до нашого легендарного закладу вищої освіти завітало кілька сотень абітурієнтів з різних шкіл та коледжів. Мета цієї неформальної зустрічі – знайомство з факультетами Уманського НУС й особливостями майбутньої вступної кампанії, навчанням, освітніми можливостями та додатковими перевагами.

Читати повністю

15.10.2018
Знайомство з нашим університетом Читати повністю

Знайомство з нашим університетом

11-12 жовтня до нас у гості завітало чимало школярів, їх батьків, учителів та просто охочих дізнатись про наш університет. Відвідування Дня відкритих дверей дає змогу гостям дізнатися про систему освіти в Уманському НУС, правила прийому до ВУЗу, факультети та спеціальності.

Читати повністю

Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

15.10.2018
Не порушуючи традицій, ми відзначали свято спорту, здоров’я та дружби! Читати повністю

Не порушуючи традицій, ми відзначали свято спорту, здоров’я та дружби!

Студенти-другокурсники кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності стали учасниками свята, присвяченого спорту, здоров’ю та дружбі, яке відзначали вдруге в Білогрудівському лісі.

Читати повністю

Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

12.10.2018
Весела та «смачна» практика Читати повністю

Весела та «смачна» практика

Впродовж 08-12 жовтня 2018 року студенти 11-о групи проходили виробничу практику у навчально-виробничому підрозділі Уманського НУС, де змогли познайомитись із інтенсивними технологіями вирощування зерняткових культур.

Читати повністю

Кафедра обліку і оподаткування

12.10.2018
Декь відкритих дверей Читати повністю

Декь відкритих дверей

Впродовж 11-12 жовтня 2018 року колектив кафедри обліку і оподаткування взяв участь в університетському заході «День відкритих дверей». Крім загальних заходів було організовано зустріч для 17 випускників структурних підрозділів Уманського НУС з Тальнівського будівельно-економічного коледжу та Агротехнічного коледжу м. Умань.

Читати повністю

Кафедра обліку і оподаткування