+38 (04744) 3-14-03

20.02.2018
Наші науковці збагачують теоретичні надбання Читати повністю

Наші науковці збагачують теоретичні надбання

Вийшов з друку черговий посібник професора кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Дмитра Семенди, доцента Миколи Коротєєва, старшого викладача Олени Семенди та старшого викладача кафедри маркетингу Ольги Семенди.

14.02.2018
Побачила світ монографія: «Організаційно-економічні засади розвитку інтенсивного садівництва в сільськогосподарських підприємствах» Читати повністю

Вийшла з друку монографія доктора економічних наук, професора Юлії Нестерчук та кандидата економічних наук Оксани Тупчій «Організаційно-економічні засади розвитку інтенсивного садівництва в сільськогосподарських підприємствах».

Шановна Олена Олександрівна! Читати повністю

Шановна Олена Олександрівна!

Прийміть щиросердечні вітання з нагоди Вашого Дня народження! Ваш професіоналізм та наполеглива праця зробила вагомий внесок у розвиток освіти, що робить Ваш трудовий шлях справжнім прикладом для наслідування, а відданість роботі в поєднанні з життєвою мудрістю та особистими якостями забезпечили Вам повагу колег та студентів. Нехай Ваш шлях буде наповненим новими злетами й досягненнями, а людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро. Міцного здоров'я Вам, благополуччя, миру, щедрої долі, щастя у житті, творчої наснаги у відповідальній роботі, здійснення заповітних, мрій та сподівань! Успіхів у всьому задуманому та нових плідних здобутків! Ми безмежно цінуємо Вашу людяність, щирість та раді нашій співпраці! Нехай Господь береже Вас і подарує многії і благії літа!

Кафедра обліку і оподаткування

«СОФІЇВКА»: ІСТОРІЯ ФАТАЛЬНОГО КОХАННЯ, ЗАКАРБОВАНА В ПРИРОДІ Читати повністю

«СОФІЇВКА»: ІСТОРІЯ ФАТАЛЬНОГО КОХАННЯ, ЗАКАРБОВАНА В ПРИРОДІ

13 лютого 2018 року студенти мали змогу почути про історію фатального кохання… Екскурсовод Наталія Андрієнко розповіла про історію кохання Софії та Станіслава Потоцьких в аудиторних умовах напередодні Дня закоханих – Дня Святого Валентина.