+38 (04744) 3-14-03

26.04.2018
Секційне засідання студентської конференції на кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Читати повністю

25 квітня 2018 р. відбулася Всеукраїнська наукова студентська конференція приурочена 215-річчю від дня народження О.Д. Нордмана. Після закінчення пленарного засідання студенти спеціальності підприємництво, торгівля та біржова діяльність продовжили доповідали про результати наукових досліджень на секційному засіданні, що проводилось на кафедрі.

Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

26.04.2018
Формування професійної компетенції при підготовці фахівців з підприємництва,  торгівлі та біржової діяльності Читати повністю

Формування професійної компетенції при підготовці фахівців з підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

З метою формування професійної компетенції у студентів 18 квітня 2018 року викладачами кафедри в черговий раз було організовано науковий семінар на тему: «Об’єднання сільських громад: проблеми і перспективи розвитку соціальної інфраструктури села».

Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

23.04.2018
Студентський лідер Уманського НУС навчається на факультеті економіки і підприємництва Читати повністю

Днями в Уманському національному університеті садівництва відбувся конкурс «Студентський лідер року», учасниками якого стали представники всіх факультетів університету. За результатами всіх конкурсів перемогу отримала неймовірно талановита, розумна та красива дівчина, студентка факультету економіки і підприємництва – Катерина Закрижевська.

23.04.2018
Команда факультету економіки і підприємництва «Ембарго» зайняла почесне ІІ місце в І етапі аграрно-політичних дебатів в Уманському НУС Читати повністю

В Уманському національному університеті садівництва відбувся перший тур аграрно-політичних дебатів.