+38 (04744) 3-14-03

15.12.2018
Студентський корпоратив Читати повністю

Студентський корпоратив

Під час святкування новорічного корпоративу, незважаючи на напружений сесійний період, студенти забули про проблеми, турботи, поринули в атмосферу веселощів і приємних емоцій, щоб запастися позитивною енергією на весь майбутній рік!

Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

Подяка студентському волонтерському загону Читати повністю

Подяка студентському волонтерському загону

В рамках відзначення Міжнародного дня волонтера волонтерський загін Уманського національного університету садівництва отримав заслужену подяку за активну участь у громадському житті міста, організацію роботи по наданню допомоги соціально незахищеним верствам населення, підтримку та розвиток благодійних проектів

Кафедра економіки

До Дня Збройних Сил України! Читати повністю

До Дня Збройних Сил України!

Студенти факультету економіки та підприємництва Уманського національного університету садівництва привітали захисників з Днем Збройних сил України смаколиками та щирими побажаннями, а також закупили необхідні ліки для наших воїнів.

Науковий семінар на кафедрі економіки Читати повністю

Науковий семінар на кафедрі економіки

29 листопада у 210 аудиторії відбувся науковий семінар на тему «Видатні економісти минулого: до 150-річчя виходу у світ першого тому «Капіталу» Карла Маркса», у якому взяли участь викладачі кафедри економіки та студенти I курсу факультету економіки і підприємництва.

Кафедра економіки

01.12.2018
«Андріївські вечорниці» почали свою традиційну ходу Читати повністю

«Андріївські вечорниці» почали свою традиційну ходу

Студенти факультету економіки і підприємництва представили художньо-розважальну виставу «Андріївські вечорниці» для учнів Уманського НВК № 17, під час якої цікаві найрізноманітніші гадання об'єднали усіх присутніх.