Остання редакція: 01 грудня 2018

Благодійний виступ студентів факультету економіки і підприємництва

Рада студентського самоврядування факультету економіки та підприємництва Уманського національного університету садівництва поважає й оберігає українські звичаї та традиції. А тому  підготувала веселу виставу «Андріївські вечорниці». Першими глядачами дійства стали викладачі факультету, які, по закінченню вченої ради, мали змогу насолодитися виступом студентів.

Веселі українські пісні, запальні танці, жарти, ігри та традиційні Андріївські ворожіння захопили глядачів. Ну, і як же без головного атрибута вечорниць – калити. Всі бажаючі мали змогу відкусити її шматочок та відчути всепоглинаючу магію та велич обряду.

Дійство вийшло надзвичайно атмосферним і позитивним. А ще виступ допоміг людям, які потребують підтримки, адже мав благодійний характер. Кошти, які були зібрані під час виступу, а саме 1743 грн., були передані у волонтерський штаб «Разом».

Рада студентського самоврядування факультету щиро дякує представникам деканату та викладацькому складу за підтримку, допомогу, можливість допомагати іншим та бути волонтерами.

Щиро віримо, що такі традиції та тематичні свята і надалі будуть процвітати серед молоді.

Наталія Сьомко, член ради студентського самоврядування
факультету  економіки і підприємництва