Остання редакція: 24 травня 2018

Цікава лекція гостей з Польщі

Днями на факультеті економіки та підприємництва Уманського національного університету садівництва була проведена ознайомча лекція в рамках програми «Еразмус+» та згідно підписаної угоди про співпрацю між Уманським НУС і Державною Вищою Професійною Школою в Плоцьку.

Предметом обговорення учасників конференції стали актуальні питання визначення та оцінки продукції й амортизації.

Особливе зацікавлення студентів викликав виступ Анни Новацької – проректора з питань науки та розвитку, кандидата економічних наук Державної Вищої Професійної Школи в Плоцьку на тему: «Роль корпоративних банків в банківській системі Польщі».

Не менш цікавим був виступ Маріоли Шевчик-Яроцької – декана факультету економіки та інформатики Державної  Вищої Професійної Школи в Плоцьку на тему: «Визначення та оцінка чинників продукції, амортизація, методи визначення активів».

Ольга Клинова, член ради студентського самоврядування
факультету економіки і підприємництва