Остання редакція: 16 травня 2019

Цікаві гостини студентів Ананьївського аграрно-економічного коледжу

Сьогодні до стін Уманського національного університету садівництва завітали студенти Ананьївського аграрно-економічного коледжу. Під час екскурсії вони ближче познайомилися з кафедрами та спеціальностями факультету економіки і підприємництва.

У рамках дружньої зустрічі для гостей були проведені оглядові екскурсії університетом. Також, для кращого знайомства зі спеціальностями, для гостей було проведено тематичні ігри. А ще майбутні абітурієнти переглянули цікаві відео про студентське життя факультету й університету.

Справжньою несподіванкою для майбутніх абітурієнтів стала екскурсія до лимонарію й оранжереї, де вони побачили екзотичних тварин і помилувалися екзотичними рослинами.

Сподіваємося, що більшість сьогоднішніх гостей прийде невдовзі до нас на факультет і стане частинкою великої студентської родини факультету економіки і підприємництва.

Діана Шевченко, член ради студентського самоврядування
факультету
економіки і підприємництва