Остання редакція: 10 квітня 2019

«Еконо-мікс» здобули срібло в І етапі аграрно-політичних дебатів

На днях в Уманському національному університеті садівництва відбувся І тур аграрно-політичних дебатів.

Сучасне студентство є дуже талановитим та активним, багато з них вміло поєднують навчання з науковою, громадською та практичною діяльністю. Тому вони досить легко орієнтуються в інформаційному полі безлічі точок зору, вміючи при цьому аргументовано відстоювати власну позицію й автентичне бачення проблеми. Тому не дивно, що суперечливі питання завжди цікавили допитливе студентство, особливо якщо вони стосуються кожного з нас у житті.

Участь в аграрно-політичних дебатах на рівні університету – місія відповідальна. Тож для відбору учасників команди  факультету економіки і підприємництва було проведено відбірковий тур серед студентів всіх спеціальностей факультету в рамках заходу «Агрополітичні питання країни».

Розпочався І етап аграрно-політичних дебатів з вітального слова проректора з науково-педагогічної роботи Михайла Мальованого, який наголосив на актуальності подібних заходів і побажав журі об’єктивності, а учасникам – успіхів і впевненості.

Активними учасниками аграрно-політичних дебатів стали наступні 6 команд з числа студентів університету:

• «Еконо-мікс» – факультет економіки і підприємництва;
  • «КСП «Премога» – факультет агрономії;
  • «Ecostyle» – факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин;
  • «Метод да Вінчі» – факультет менеджменту;
  • «Black wheat» – інженерно-технологічний факультет;
  • «Колючки» – факультет лісового і садово-паркового господарства.

Факультет економіки і підприємництва представляли студенти різних спеціальностей факультету, зокрема:

• Олексій Щербина, студент 12-мо групи;
  • Анастасія Резнік, студентка 31-ф групи;
  • Дмитро Семенда, студент  41-ма групи.

Наші студенти відстоювали позицію «ПРОТИ» з, мабуть, найболючішого та найактуальнішого питання сьогодення для всієї України: «Підтримка розвитку сімейних фермерських господарств – скорочення впливу великих аграрних підприємств/агрохолдингів». Командою-супротивником стали гравці факультету лісового і садово-паркового господарства, які аргументували, відповідно, позицію «ЗА».

Члени команди «Еконо-мікс» показали відмінні знання та вміння, які допомогли їм вибороти призове ІІ місце.

Щиро вітаємо студентів з зайнятим почесним другим місцем у аграрно-політичних дебатах! Бажаємо подальших успіхів,  самореалізації та нових перемог.

Олена Прокопчук, к.е.н., доцент, заступник декана факультету економіки і підприємництва з наукової роботи