Остання редакція: 28 грудня 2018

Факультет економіки і підприємництва підбиває підсумки

У кінці року прийнято підводити підсумки виконаної роботи. Тож напередодні новорічних свят науково-педагогічний склад факультету економіки і підприємництва зібрався на традиційні Збори трудового колективу факультету. Першим і основним питанням, яке розглядалося на зборах, був звіт про роботу факультету економіки і підприємництва за 2018 р.

Декан факультету Юлія Нестерчук прозвітувала про здобутки та досягнення факультету у навчанні, виховній і профорієнтаційній роботі.

Уважно заслухавши звіт і переглянувши підготовлену презентацію, присутні вкотре зрозуміли, що кожен з нас може пишатися факультетом, його науково-педагогічним складом, працівниками та студентами, адже саме всі разом ми створюємо величезну платформу, яка дозволяє навчати висококваліфікованих працівників і провідних фахівців.

Щиро вітаємо всіх з прийдешніми святами та щиро віримо, що 2019 рік принесе нам ще більше нових здобутків і досягнень!

Валентина Пастух, член ради студентського самоврядування
факультету економіки і підприємництва