Остання редакція: 19 жовтня 2018

Факультетська команда КВН «НєГані» дебютувала на міській лізі КВН «Кураж»

18 жовтня у міському будинку культури відбулась ліга КВН «Кураж». У грі взяли участь 3 команди: «Збірна феміністок України» Вінниця; «Харлі Квінн» Чернігів; «Рон Айленд» Київ.

Команда «НєГані» факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва відстоювала честь рідного закладу вищої освіти, розпочавши гру та даруючи залу незабутні емоції і щасливі посмішки своїми влучними жартами.

Наповнений ущент зал вирував від позитивних емоцій: жарти сипалися один за одним, а талановиті та дотепні мініатюри вражали артистизмом учасників. Усі команди показали високий рівень підготовки.

Ми вітаємо всі команди з успішною грою та бажаємо перемог, а команду «НєГані» – зі вдалим дебютом!

Валентина Пастух, член ради студентського самоврядування
факультету економіки і підприємництва