Остання редакція: 01 грудня 2017

Інформація – перша зброя у боротьбі зі СНІДом

Щорічно, 1 грудня, відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. А запроваджений він був ще в 1988 році, з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я.  У цей день усі висловлюють підтримку людям із ВІЛ/СНІД, привертаючи увагу громадськості та засобів масової інформації до вирішення проблем епідемії «Чуми XXI століття», боротьби із дискримінацією хворих і попередження цього страшного захворювання. Символом боротьби зі СНІДом є червона стрічка.

З нагоди даної події Рада студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва провела тематичну виховну годину. Студенти мали змогу отримати інформацію щодо щляхів передачі вірусу імунодефіциту людини та переглянути соціальні відеоролики про дискримінацію ВІЛ-інфікованих.

Також учасники заходу мали можливість поспілкуватися із представником соціально-благодійного фонду «Воля» Євгенієм, який розповів присутнім важливу та змістовну інформацію щодо такої страшної хвороби, як СНІД, та відповів на всі питання студентів.

Ольга Клинова, член ради студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва