Остання редакція: 11 листопада 2018

«НєГані» знову святкує перемогу!

8 листопада – Міжнародний день КВН. Саме в цей день 1961 року відбулася перша гра КВН. І ось, в 57-й день народження цієї мега популярної та веселої гри, яка особливо актуальна серед молоді, відбувся відбірковий тур Кубку ректора Уманського НУС з КВН-2019.

За традицією у грі взяли участь 6 команд – представники 6 факультетів:

• «НєГані» – факультет економіки і підприємництва;
  • «Наша» – факультет менеджменту;
  • «Маямі» – факультет лісового і садово-паркового господарства;
  • «Інжир» – інженерно-технологічний факультет;
  • «All inclusive» – факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин;
  • «47 гектар» – факультет агрономії.

Оцінювало рівень жартів команд справедливе та досвідчене журі у складі:

• Петра Паєвського – завідувача центру культури і виховання студентів Уманського НУС;
  • Романа Діденка – директора відкритої Уманської ліги КВН Кураж;
  • Владислава Сидоренка – редактора відкритої Уманської ліги КВН Кураж;
  • Віталія Мельничука – топового ведучого міста Умань, екс-ведучого відкритої Уманської ліги КВН Кураж;
  • Юрія Чорного – адміністратора спортивно-оздоровчого комплексу Амарант.

Гра проходила у три конкурси: візитка, розминка з залом та домашнє завдання на тему «Умань – місто де тебе чекають».

Надпотужні групи підтримки гучно вболівали за своїх фаворитів, створюючи неймовірно позитивну та дружню атмосферу, адже саме так справжні фанати КВН відзначають свято.

Також під час гри було розіграно два квитки на концерт гурту «Без обмежень», який незабаром завітає до нашого міста. Приємно зазначити, що серед усіх охочих отримати бажані квитки, їх здобули студенти факультету економіки і підприємництва Катерина Закрижевська й Артем Цвігун, які віртуозно та винахідливо виконували всі завдання ведучого.

У результаті запеклої боротьби перемогу вкотре отримала команда «НєГані» з чим ми їх і вітаємо! Бажаємо продовжувати в тому ж дусі та досягати нових вершин! А всіх гравців і любителів КВН поздоровляємо зі святом і бажаємо побільше посмішок і веселих жартів у вашому житті!!!

Ірина Слободяник, голова ради студентського самоврядування
факультету економіки і підприємництва