Остання редакція: 07 вересня 2018

Факультет економіки і підприємництва вітає першокурсників із Посвятою у дружню родину студентів Уманського НУС!

Шановні першокурсники!!!  Щиро вітаємо Вас із Посвятою у дружню родину студентів Уманського НУС та бажаємо цікавих й плідних років навчання! Адже молодість – то найкраща пора. У Вас попереду найприємніші моменти життя: побачення, кохання, студентські свята, а також нелегка дорога до заповітної мети. Нехай ці роки для Вас, студенти-першокурсники, будуть сповнені нових відкриттів і досягнень, залишивши тільки хороші спогади і нехай ваші мрії здійснюються! Бажаємо ніколи не зупинятись на півдорозі, бути завжди наполегливими і впевненими у своїх силах, твердо крокувати дорогою знань, адже вона цікава і по-справжньому нескінченна, та пам’ятайте, що дорогу долає той, хто йде! Ми віримо, що Ви станете гідним поповненням великої, дружньої студентської родини Уманського НУС. У добру путь, дорогі наші першокурсники!

З повагою, деканат і професорсько-викладацький колектив
факультету економіки і підприємництва