Остання редакція: 25 червня 2017

Шановні студентство та молодь факультету економіки і підприємництва!

Щиросердно вітаю вас з одним з найяскравіших свят – Днем молоді!

Історію творять молоді, а тому цілком логічно, що творцями історії нашого молодого факультету від самого його заснування стали активні, неординарні, талановиті та обдаровані студенти і викладачі. Тож у цей прекрасний, овіяний сміливими надіями та сподіваннями день, бажаю нашим молодим колективам безмежного океану творчих задумів, море позитивних вражень і емоцій, безкрайні озера справджуваних надій і невичерпні струмки достатку!

Хай енергія ваших креативних, далекоглядних, унікальних поглядів перетворюється у сміливі, рішучі та результативні діяння, примножуючи здобутки факультету й університету, стаючи активним поштовхом до розвитку нашої прекрасної країни!

Здоров'я вам прогресуючого, благополуччя міцного, добробуту стабільного, шляхів до здійснення мрій – множинного!

Декан факультету економіки і підприємництва Юлія Нестерчук