Остання редакція: 13 жовтня 2017

Сила козаків – у студентах факультету економіки і підприємництва

«Козацькому роду нема переводу!» – про це свідчить дух, мужність і наснага наших хлопців.

З нагоди свята – День Захисника України, – в рамках проекту «Живи здорово», рада студентського самоврядування університету, за підтримки адміністрації Уманського національного університету садівництва, провели змагання, серед козаків – «Козацькі забави».

У змаганнях брали участь 6 команд – представники 6 факультетів.

Честь факультету економіки і підприємництва представляли, браві козаки, команда яких мала назву «Козацька воля».

У шести конкурсах юнаки демонстрували : спритність одягання форми, силу зрушити з місця автомобіль, душевність у написанні листа коханій, а також командний дух у перетягуванні канату.

У конкурсі підняття гир, які в сумі важили 32 кг, учасник команди Владислав Бабчук, показав гідний результат, піднявши важкі гирі 27 раз!.

Вболівальники підтримували своїх учасників, оплески та гучні вигуки не втихали протягом усіх конкурсів. Усі були молодці, але наші найкращі! Вітаємо хлопців з прийдешнім Днем захисника України  та пишаємося ними!

Олена Насальська, член ради студентського

самоврядування факультету економіки і підприємництва