Остання редакція: 11 травня 2018

«Spring Challenge» подарував студентству танцювальний драйв

«Spring Challenge» триває! І цього разу рада студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва влаштувала свято не лише для всього факультету, а й для університету, адже дискотека під відкритим небом змусила покинути кімнати гуртожитків всіх жителів студентського містечка.

Гучна музика, запальні танці, тепла, дружня атмосфера, яка сформувалася під нічним травневим небом, створили надзвичайну атмосферу драйву та веселощів. Таке дійство в нашому університеті проводиться вперше, тож і емоції та враження від цієї вечірки залишаться у пам’яті студентства надовго. Тож ми сподіваємося, що такі вечори стануть гарною традицією нашого університету!

Рада студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва висловлює щиру подяку деканату факультету за допомогу в організації та проведенні заходу!

Ірина Слободяник, голова ради студентського самоврядування
факультету економіки і підпрємництва