Остання редакція: 07 грудня 2018

До Дня Збройних Сил України!

6 грудня в Україні – знаковий день для всіх громадян, адже це День Збройних сил України, тобто свято, яке об’єднує всіх відповідальних патріотів, які душею вболівають за сьогодення та майбуття рідної країни.

Студенти факультету економіки та підприємництва Уманського національного університету садівництва не залишилися осторонь, а тому традиційно привітали захисників смаколиками та щирими побажаннями, а також закупили необхідні ліки для наших воїнів.

Викладачі та студенти факультету економіки та підприємництва щиро вітають зі святом усіх, хто наразі самовіддано захищає кордони нашої країни та перебуває у лавах Збройних Сил України! Бажаємо вам мирного неба та щасливої долі!

Слава Україні!

Студентський і професорсько-викладацький колективи факультету економіки і підприємництва