Остання редакція: 08 вересня 2017

З новими силами в новий навчальний рік

З перших вересневих днів стіни Уманського національного садівництва наповнилися студентством, яке зі свіжими силами та натхненням розпочало новий навчальний рік.

Не гаючи часу та не втрачаючи жодної з ідей, які назбиралися за літні канікули розпочала свою роботу рада студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва. Перше засідання в новому навчальному році пройшло досить плідно. Затвердивши план роботи на 1 семестр, студентський актив обговорив поточні питання та шукав шляхи вирішення нагальних проблем.

Сподіваємося, що робота ради студентського самоврядування цього року буде такою ж плідною та ефективною, як і раніше.

Ірина Слободяник, заступник голови ради студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва