+38 (04744) 3-14-03
Остання редакція: 05 червня 2020

Графік проведення підсумкової атестації зобувачами вищої освіти ОР "бакалавр"

Графік проведення підсумкової атестації зобувачами вищої освіти ОР "бакалавр" факультету економіки і підприємництва

Навчання НПП триває Читати повністю
08.04.2021

Навчання НПП триває

Продовжено навчання для викладачів кафедри обліку і оподаткування Уманського НУС. Заняття присвячене актуальному питанню - сучасним підходам до роботи із програмними реєстраторами розрахункових операцій (ПРРО).

Навчання НПП триває Читати повністю
08.04.2021

Навчання НПП триває

На шляху до діджиталізації! Читати повністю
05.04.2021

На шляху до діджиталізації!

5 квітня 2021 року для науково-педагогічних працівників кафедри обліку і оподаткування Уманського НУС розпочато триденний курс підвищення кваліфікації на тему: «Програмні технології електронного документообігу».