Остання редакція: 05 травня 2022

Англомовне засідання студентського наукового гуртка на рівні факультету економіки і підприємництва

Нині всі на своєму робочому місці мають працювати злагоджено та зібрано. Саме такий підхід 4 травня продемонстрували учасники першого спільного засідання студентського наукового гуртка на рівні факультету економіки і підприємництва.

Вітальним словом відкривала засідання декан факультету д.е.н., професор Юлія Нестерчук.

Згідно плану роботи гуртка було розглянуто доповіді:

1. Артура Білокура, студента 41-е групи (Науковий керівник: Людмила Смолій);

2. Вікторії Заярної, студентки 21-ф групи (Наукові керівники: Юлія Улянич та Ольга Пономаренко).

3. Павла Долженка, студента 21-ма групи (Науковий керівник: Ольга Макушок).

4. Ілони Бужан, студентки 31-о групи (Науковий керівник: Олена Матрос).

5. Антона Алєксєєнка, студента 21-к-кн групи (Науковий керівник: Роман Ліщук).

6. Дар’ї Зайчук, студентки 41-пт групи ( Науковий керівник: Сергій Соколюк).

Студенти всіх кафедр факультету продемонстрували свої наукові напрацювання, які доносили до факультетського загалу англійською мовою. Всі виступи візуалізувались яскравими та змістовними презентаціями.

Обговорення новочасних проблематик, які були представлені студентами, віддзеркалились жвавою дискусією й озвученням перспективних рекомендацій до подальшої студентської наукової роботи факультету, а також емоційною підтримкою всіх учасників освітнього процесу.

Разом ростемо та розвиваємося! Все буде Україна!!!!!!

Юлія Улянич, заступник декана економіки і підприємництва з наукової роботи