Остання редакція: 24 листопада 2023

Дебати до ради студентського самоврядування університету

Рада студентського самоврядування Уманського національного університету садівництва відіграє важливу роль у житті закладу освіти. Це місце, де студенти мають можливість виражати свої думки, впливати на прийняття рішень й активно сприяти розвитку університетської спільноти. Один із ключових моментів цього процесу – це вибори до ради студентського самоврядування та дебати, які передують її формуванню.

23 листопада в актовій залі навчального корпусу № 1 відбулися саме такі дебати, у яких взяли участь студенти з різних факультетів університету, в тому числі і факультету економіки і підприємництва, який представляла Марія ВОЙЧУК, студентка 21-о група. Кандидатів обирали шляхом проведення виборчої кампанії і кожен з них представляв різноманітні групи інтересів і позицій, що відображали багатогранність студентського життя університету.

Перед початком дебатів кандидати мали можливість представити себе. Це був час для них продемонструвати свої погляди, програми та підкреслити свою відданість спільним цілям університетської спільноти. Глядачі в той момент мали чудову можливість краще познайомитися з кандидатами, ретельно оцінюючи їхні переваги та здібності.

Після загального представлення кандидатів розпочалася основна частина дебатів, де почергово кожному учаснику ставили питання спершу ведучі, потім опоненти і, нарешті, глядачі. Це створило можливість для глибшого розуміння поглядів кандидатів, їхньої реакції на різноманітні запитання та демонстрації готовності працювати. Від відповідей учасників глядачі отримали не лише необхідну для подальшого голосування інформацію, але й сформували враження про їхню спроможність адаптуватися та приймати конструктивну критику.

Головне голосування пройде у є-форматі з 9:00 25 листопада 2023 року до 9:00 27 листопада 2023 року. Щоб взяти участь у голосуванні, необхідно перейти на веб-сайт університету, вибрати розділ «Діяльність у верхній панелі, обрати «Студентське самоврядування», а потім у меню праворуч знайти опцію «Онлайн-голосування до виборів».

Таким чином, університетські дебати – це не тільки процес вибору лідерів, але й важливий етап формування активної та свідомої студентської спільноти. Це демонструє, що кожен студент має можливість впливати на події в університеті й активно брати участь у формуванні свого овітнього середовища. Не пропустіть можливість віддати свій голос за обраних вами кандидатів!