Остання редакція: 02 жовтня 2023

Факультет економіки та підприємництва – активний учасник «Козацьких випробувань–2023»

28 вересня в Уманському національному університеті садівництва до Дня захисників і захисниць України та Дня українського козацтва відбулися «Козацькі випробування».

Курінь факультету економіки й підприємництва «Нащадки козаків ФЕП» представляло 6 студентів: отаман Дмитро СТЕПАНЕНКО (11- кн група), козачка Яна СІНЧУК (31-ф група), Максим МАЛЕНЬКИЙ (11- кн. група), Максим ЛЕВЧЕНКО (21мб-ма група), Антон КАТЕРИНИЧ (41- ф група) і Костянтин МЕЛЬНИК (21к- ф група).

Наша команда вкотре продемонструвала свою об’єднаність, кмітливість, силу та витривалість, беручи участь у запропонованих випробуваннях, а саме: представленні куреня, «Одягни козака», бліц-опитуванні вболівальників, «Веретено», «Смуга перешкод», ораторському конкурсі, створенні жіночої зачіски, «Хто кого перетанцює», «Як козаки квас пили» та «Зроби крок – скажи комплімент». Протягом всього заходу шалена підтримка вболівальників піднімала дух нашої команди та підтримувала його.

Крім того, курінь факультету економіки і підприємництва, за активну участь у козацьких випробуваннях, здобув перемогу у номінації «Найспритніші»!

Дякуємо організаторам за чудовий та яскравий захід і студентам, які мужньо представляли факультет економіки й підприємництва на «Козацьких пробуваннях 2023»!

Слава ЗСУ! Слава Україні!

Катерина ЗАЯРНА, член ради студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва УНУС