Остання редакція: 23 квітня 2018

Студентський лідер Уманського НУС навчається на факультеті економіки і підприємництва

Днями в Уманському національному університеті садівництва відбувся конкурс «Студентський лідер року», учасниками якого стали представники всіх факультетів університету:

• Наталія Тимошенко – студентка факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин;
  • Катерина Закрижевська – студентка факультету економіки і підприємництва ;
  • Владислав Стражнюк – студент інженерно-технологічного факультету ;
  • Ігор Васюта – студент факультету агрономії;
  • Дмитро Куспляк – студент лісового і садово-паркового господарства;
  • Катерина Гончаренко – студентка факультету менеджменту.

Конкурс проходив в 3 етапи. У першому учасники порадували суддів і глядачів цікавими та веселими відеовізитівками та змістовними розповідями про себе. У другому турі конкурсанти дивували своїми талантами: Наталія Тимошенко вразила ніжним і чуттєвим танцем; сильний вокал Катерини Закрижевської та її неймовірна енергетика запалили аудиторію; Владислав Стражнюк показав свій талант художника і прочитав власний вірш; відвертий Ігор Васюта своєю піснею нагадав про складну ситуацію в нашій країні; поетичний і чесний Дмитро Куспляк продекламував вірш великого Кобзаря; замріяна Катерина Гончаренко презентувала романтичний танець. Неймовірно цікавим був і третій конкурс – інтелектуальний, під час якого кожен із членів журі поставив запитання конкурсанту, а допомогло їм визначитись жеребкування. Питання були не лише цікавими, а й провокативними. Проте учасники гідно відповіли та довели не тільки вміння відстоювати свою точку зору, а й показали обізнаність у різних сферах життя.

Запальними танцями та чудовими піснями створили атмосферу свята Андрій Мись та Кіріл Козак.

Самобутність, оригінальність і талановитість студентів оцінило вельмишановне журі у складі :

• Анни Циктор – голови журі, головного спеціаліста відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради;
  • Петра Паєвського – завідувача центру культури та виховання студентів;
  • Маргарити Парубок – голови профспілкового комітету університету;
  • Володимира Макарчука – голови Ради студентського самоврядування університету;
  • Діани Нагернюк – помічника ректора;
  • Богдана Бойка – капітан команди КВН «Made in UNUS».

А лічильну комісію очолила Ірина Слободяник – заступник голови ради студентського самоврядування.

Всі учасники чудово себе проявили та показала свої найкращі якості, а публіка була надзвичайно дружньою й активно підтримувала їх.

За результатами всіх конкурсів перемогу отримала неймовірно талановита, розумна та красива дівчина, студентка факультету економіки і підприємництва – Катерина Закрижевська.

Хочеться висловити подяку адміністрації університету, Центру культури та виховання та профспілковому комітету УНУС, а також всім членам журі, учасникам і всім, хто їх підтримував, за яскраве та неповторне свято краси, розуму і талантів.

Анастасія Резнік,
 член ради студентського самоврядування університету