Остання редакція: 19 жовтня 2023

Участь факультету економіки і підприємництва у благодійному ярмарку

У наші дні підтримка Збройних сил України є одним із найважливіших обов’язків, про який ми не повинні забувати. Тому 17 жовтня студенти та викладачі факультету економіки і підприємництва взяли участь у благодійному ярмарку «Разом до перемоги», зорганізованому інженерно-технологічним факультетом УНУС.

Відвідувачі мали можливість обирати улюблені серед різноманіття всіляких смаколиків, підготовлених студентами та викладачами інженерно-технологічного факультету та їх стейкхолдерами: канапки з салом, квашені огірки у бочці з гарбуза, різноманітна випічка та багато іншого. Такий асортимент нікого не залишив байдужим. Кошти із продаж були передані на підтримку ЗСУ.

Важливим аспектом цієї події було те, що студенти стали не лише продавцями, але й активно просували основну мету ярмарку, наголошуючи на необхідності підтримки наших військових. Такі заходи є необхідними, оскільки вони об’єднують та надихають людей, даючи зрозуміти, що благодійність – це не тільки кошти, а й дещо більше.

Вадим ПАВЛЕНКО, член ради студентського самоврядування

факультету економіки і підприємництва УНУС