Остання редакція: 27 травня 2022

Відбулася ХVІІ Міжнародну науково-практична конференція «Аспекти стабільного розвитку економіки»

Наука не має кордонів і не визнає обмежень. Тож попри всі обставини 26 травня  факультетом економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва було організовано та проведено ХVІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «АСПЕКТИ СТАБІЛЬНОГО РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ».

З вітальним словом до наукового загалу, присутнього на конференції, звернувся проректор з науково-педагогічної роботи Уманського НУС, професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування Михайло Мальований.

Пленарне засідання пройшло в ритмі жвавої дискусії, що зосередилася на моментах розвитку та розбудови економіки України та розгляді наступних конструктив:

1. JAKOŚCIOWE CZYNNIKI ROZWOJU GOSPODARCZEGO POLSKICH WOJEWÓDZTW W LATACH 2010-2020 (Agnieszka Krzetowska, Politechnika Warszawska, Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych)

2. ANALYSIS OF THE DEVELOPMENT OF DOUBLE PLAY SERVICES ON THE POLISH TELECOMMUNICATIONS MARKET IN THE YEARS  2017-2020 (Paweł Kaczmarczyk, The Mazovian State University in Płock)

3. ФІНАНСОВА ПОЛІТИКА РОЗВИТКУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ У ПОСТ ВОЄННИЙ ЧАС (д.е.н., професор Наталія Танклевська, Херсонський державний аграрно-економічний університет)

4. ІЗРАЇЛЬСЬКЕ ЕКОНОМІЧНЕ ДИВО: КРАЇНА СТАРТАПІВ ТА ІННОВАЦІЙ (к.е.н., викладач Алла Карнаушенко, Херсонський державний аграрно-економічний університет)

5. МІГРАЦІЙНІ ВТРАТИ НАСЕЛЕННЯ ВНАСЛІДОК ВІЙНИ РОСІЇ ПРОТИ УКРАЇНИ (к.е.н., доцент Микола Коротєєв, УНУС)

6. THE PRINCIPLE OF JUSTICE AS A DETERMINANT OF MODERN TAXATION OF AGRICULTURAL PRODUCTION ENTITIES (к.е.н., доцент Валентин Бечко, УНУС)

7. ОЦІНКА ФІНАНСОВОЇ СТІЙКОСТІ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО БЮДЖЕТУ УМАНСЬКОГО РАЙОНУ  (аспірантка, Карина Холявіцька, Науковий керівник – Олена  Непочатенко, УНУС)

9. INSURANCE IN FORCE MAJOR SITUATIONS (аспірантка, Марія Сочинська, Науковий керівник – Михайло Мальований, УНУС)

Після пленарного засідання учасники конференції продовжили роботу у секціях:

1. Теоретичні та практичні аспекти розвитку фінансової системи.
  2. Роль та місце маркетингу та менеджменту в ефективному функціонуванні суб’єктів підприємницької діяльності.
  3. Соціально-економічний розвиток міжнародної економіки.
  4. Розвиток фінансово-облікової діяльності підприємств.
  5. Актуальні проблеми, тенденції, перспективи розвитку готельно-ресторанного та туристичного бізнесу в країні.
  6. Соціальні, інформаційні, філософські та політичні аспекти формування громадянського суспільства в Україні.
  7. Інтерактивні технології та методи навчання як засіб формування іншомовної професійної компетенції.

Колектив факультету економіки і підприємництва щиро дякує за підтримку кафедрі економіки та фінансів Херсонського державного аграрно-економічного університету, представникам країни-побратима Польщі Agnieszka Krzetowska, Paweł Kaczmarczyk і всім учасникам за підтримку, співпрацю та можливість співпраці в ці нелегкі часи

Все буде Україна!!!

Юлія Улянич, заступник декана факультету економіки і підприємництва з наукової роботи