Остання редакція: 06 квітня 2018

Вітаємо «Made in UNUS»!

Як відомо, квітень – місяць гумору. І хто, як не студентство, радіє цьому чи не найбільше. А тому цього разу ліга КВН Кураж відбирала кращих гумористів, які взяли участь у змаганні за Кубок КВН м. Умань. І, звичайно ж, не обійшлося без улюбленців публіки – команди КВН «Made in UNUS». У змаганні також взяли участь команди:

• «М’ята» – м. Умань;
  • «Діагноз Кашпіровського» – м. Умань;
  • «НОС» – м. Київ;
  • «Реальна Валюта» – м. Дніпро.

Слід зазначити, що більшість учасників команди «Made in UNUS» – студенти факультету економіки і підприємництва: Богдан Бойко, Олександр Єжелик, Олександр Масловський, які навчаються за спеціальністю фінанси, банківська справа та страхування.

Гра проходила у три конкурси: візитка, розминка з залом і фрістайл.

Під час всієї гри в залі панувала приємна позитивна атмосфера, адже всі присутні пройнялися іскрометним гумором. Іскрометні жарти про сучасні студентські проблеми робили свою справу, викликаючи раз і раз ще більший шквал бурхливих оплесків глядачів.

За результатами гри, команда «Made in UNUS» виборола срібло, а чемпіонами стала команда-гість із міста Дніпро  «Реальна Валюта».

Щиро вітаємо «Made in UNUS» із перемогою та бажаємо нових здобутків у досягненні гумористичних вершин!

Ірина Слободяник, голова Ради студентського самоврядування
факультету економіки і підприємництва