+38 (04744) 3-14-03
Меню

Новини

15.05.2020
 On-linе консультація до on-line іспиту Читати повністю

On-linе консультація до on-line іспиту

Відповідно до затвердженого розкладу підсумкової атестації студентів під час сесії ІІ семестру 2019-2020 навчального року передбачено, що семестровий екзамен з навчальної дисципліни «Облік у банках» складатимуть: – 15 травня 2020 року – 21 к-о група о 1000; – 18 травня 2020 року ¬ 41-о група о 1000. Екзамен проводитиметься за on-line участі студентів із застосуванням доступних їм варіантів контакту з викладачем: 1. Освітня платформа дистанційного навчання Уманського НУС – MOODLE (у вигляді тестів – 50 питань 1 година); 2. Конференції у програмі ZOOM (студенти отримують завдання із екзаменаційного білету (2 теоретичні питання і 1 практичне завдання), готуються рівно годину; відповіді надсилають на електронну адресу викладача Halyna_A@i.ua (у листі вкажіть своє прізвище та групу)).

Читати повністю

Кафедра обліку і оподаткування

04.05.2020
Вітаємо Михайловину Світлану Олексіївну  з Днем Народження! Читати повністю

Вітаємо Михайловину Світлану Олексіївну з Днем Народження!

В радісний і світлий День народження хочемо побажати щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день повниться веселим і милим відчуттям, гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею! Щастя і радощів у домівку, здоров’я і благополуччя родині, натхнення і творчості для душі! Хай сонце заглядає у вікна, а щастя в серце!

Читати повністю

Кафедра обліку і оподаткування

27.04.2020
Науково-дискусійний семінар «Облікові аспекти оподаткування: реформування та впровадження» Читати повністю

Науково-дискусійний семінар «Облікові аспекти оподаткування: реформування та впровадження»

27 квітня 2020 року на кафедрі обліку і оподаткування було проведено Науково-дискусійний семінар «Облікові аспекти оподаткування: реформування та впровадження».

Читати повністю

Кафедра обліку і оподаткування

26.04.2020
Карантин – не привід припиняти роботу ради студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва! Читати повністю

Карантин – не привід припиняти роботу ради студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва!

Днями відбулося чергове засідання ради студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва у форматі відео-конференції завдяки на платформі сервісу Zoom.

Читати повністю

23.04.2020
Секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової онлайн-конференції Читати повністю

Секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової онлайн-конференції

23 квітня 2020 року на кафедрі обліку і оподаткування відбулася Всеукраїнська студентська наукова конференція, приурочена 120-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі землеробства С.С. Рубіна.

Читати повністю

Кафедра обліку і оподаткування