+38 (04744) 3-14-03

09.08.2022
Фінанси в Уманському НУС: переваги та недоліки Читати повністю

Фінанси в Уманському НУС: переваги та недоліки

Вступна кампанія - 2022 у розпалі! Тож розглянемо переваги та недоліки спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування", а також чому варто обрати саме Уманський національний університет садівництва.

06.08.2022
Літня школа АПД – новий інструмент професійного розвитку науково-педагогічних працівників Читати повністю

Кафедра економіки

01.08.2022
У новий навчальний рік - з новими знаннями Читати повністю

У новий навчальний рік - з новими знаннями

Кандидати економічних наук, доценти кафедри фінансів, банківської справи та страхування Світлана ВЛАСЮК і Леся БАРАБАШ долучилися до Літньої школи АПД, тематика якої цьогоріч була визначена як "Аграрна торговельна політика України - виклики та перспективи в контексті євроінтеграції".

21.07.2022
Участь викладачів кафедри фінансів, банківської справи та страхування в онлайн-тренінгу «Розвиток Soft Skills для реалізації потенціалу молодих вчених» Читати повністю

19 липня викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування взяли участь в онлайн-тренінгу на тему: «Розвиток Soft Skills для реалізації потенціалу молодих вчених».

20.06.2022
Завершальне засідання Вченої ради факультету у навчальному році Читати повністю

Завершальне засідання Вченої ради факультету у навчальному році

16 червня відбулося засідання вченої ради факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва.

18.06.2022
Випускники-бакалаври успішно здали атестаційний екзамен Читати повністю

Випускники-бакалаври успішно здали атестаційний екзамен

Атестаційні випробування проводилися 02 червня 2022 р. для здобувачів освіти заочної форми навчання та 07 червня для здобувачів освіти денної форми навчання. Підсумкова атестація здійснювалася у формі екзаменаційного тестування в онлайн форматі за допомогою системи дистанційної освіти Moodle

Кафедра економіки

07.06.2022
Відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Розвиток фінансово-кредитних систем: виклики сьогодення» Читати повністю

06 червня на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування УНУС відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Розвиток фінансово-кредитних систем: виклики сьогодення».