19.03.2024
«Разом у боротьбі» – спільні зусилля кафедр факультету економіки і підприємництва УНУС у підтримці військових на передовій Читати повністю

Громадська організація «4.5.0. Україна» зорганізувала черговий терміновий збір одягу на потреби ЗСУ на Авдіївський напрямок. Кафедри факультету економіки і підприємництва УНУС не залишилися осторонь і доєдналися до ініціативи.

14.03.2024
Боротьба з тютюнопалінням: свідоме ставлення та ініціатива студентів-економістів Читати повністю

Проведено захід-презентацію «Скажи курінню – ні» з метою профілактики тютюнопаління та інших шкідливих звичок серед студентів

Кафедра економіки

12.03.2024
«Скажімо курінню – ні!» - ініціатива студентів факультету економіки і підприємництва Читати повністю

У сучасному суспільстві паління є поширеною звичкою серед різних груп населення, в тому числі серед жінок, підлітків і навіть дітей. Студенти факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва вирішили взяти на себе ініціативу й організували захід-презентацію під назвою «Скажи курінню – ні», метою якого було підвищити обізнаність та усвідомлення шкідливості куріння серед слухачів, сформувати свідоме ставлення до власних вчинків та сприяти здоровому способу життя.

12.03.2024
МІЖНАРОДНЕ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ НАУКОВИХ, НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ТА ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ «ІНТЕРАКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ ЗМІШАНОГО НАВЧАННЯ ПРИ ПІДГОТОВЦІ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ГУМАНІТАРНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ В КРАЇНАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ ТА УКРАЇНІ» Читати повністю

Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

Читаємо Шевченка разом! Читати повністю

Читаємо Шевченка разом!

З нагоди річниці дня народження Тараса Шевченка 07 березня рада студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва спільно з бібліотекою університету організувала захід «Читаємо Шевченка разом» в читальній залі № 1 бібліотеки Уманського НУС.

Рослинний світ у творах Тараса Шевченка Читати повністю

Рослинний світ у творах Тараса Шевченка

У читальній залі № 2 бібліотеки Уманського національного університету садівництва 05 березня було проведено літературно-ботанічну бесіду «Рослинний світ у творах Т. Г. Шевченка», що стала чудовою можливістю зануритися у неповторну атмосферу поезії генія слова.

05.03.2024
«Сила у єдності!» – девіз студентів і викладачів факультету економіки і підприємництва! Читати повністю

Громадська організація «4.5.0. Україна» зорганізувала черговий терміновий збір коштів для потреб ЗСУ. Студенти та науково-педагогічні працівники факультету економіки і підприємництва УНУС, у рамках благодійної акції «З добром у серці, у світле майбутнє», доєдналися до ініціативи.

Від серця до лінії фронту! Читати повністю

Від серця до лінії фронту!

Нещодавно факультету економіки і підприємництва надійшов запит від військових на речі, що вкрай необхідні їм на позиціях. Студенти та науково-педагогічні працівники факультету, у рамках благодійної акції «З добром у серці, у світле майбутнє», відразу відреагували й, об’єднавши зусилля, у дуже короткий термін зібрали все необхідне.