Облік грошових коштів – бачення практикуючого бухгалтера
15 травня 2025 року проведено лекційне заняття із залученням роботодавця на тему «Облік грошових коштів: готівкові та безготівкові розрахунки» з дисципліни «Фінансовий облік», до якого була залучена незалежний експерт і консультант з питань обліку та оподаткування ФОП, фізична особа-підприємець КЕЦКАЛО Альона Дмитрівна.
Колектив кафедри підприємництва та бізнес-технологій святкує Всесвітній день вишиванки – 2025
15 травня 2025 року колектив кафедри підприємництва та бізнес-технологій Уманського національного університету долучився до святкування одного з найяскравіших культурно-патріотичних свят – Всесвітнього дня вишиванки, який традиційно відзначається в третій четвер травня. Захід відбувся у теплій, дружній атмосфері в Уманському національному університеті, об'єднавши здобувачів вищої освіти і викладачів навколо спільної ідеї – збереження національної ідентичності та культурної спадщини України.
Університет квітне талантами: тріумф факультету економіки і підприємництва
В актовій залі Уманського національного університету пройшов довгоочікуваний конкурс «Університет квітне талантами». Цьогорічна сцена засяяла не просто вогнями, а справжніми зірками – студентами, які вразили своєю творчістю, щирістю та майстерністю. І якщо хтось дійсно зумів перетворити сцену на справжній феєрверк емоцій, то це, без сумніву, були представники факультету економіки і підприємництва!
Співпраця із експертами дозволяє покращити якість освітнього процесу
13 травня 2025 року відбулось лекційне заняття із залученням роботодавця на тему «Документування як елемент методу бухгалтерського обліку» з дисципліни «Бухгалтерський облік (загальна теорія)», до якого була залучена експерт-практик – МАЗУРКЕВИЧ Світлана Олександрівна – керівник з мікро-, малого- та середнього бізнесу ТВБВ №10023/0349 філії-Черкаського обласного управління АТ Ощадбанк (м. Умань).
Неформальна освіта як інструмент підтримки підприємницької ініціативи
Завідувач кафедри підприємництва та бізнес-технологій Уманського національного університету, доктор економічних наук Сергій СОКОЛЮК не лише досліджує проблематику підприємництва та торгівлі на академічному рівні, а й активно впроваджує сучасні освітні інструменти у власну професійну діяльність.
Документування в агросфері: зустріч студентів з головним бухгалтером фермерського господарства
12 травня 2025 року для студентів 11-о групи спеціальності «Облік і оподаткування» було проведено лекційне заняття з дисципліни «Документування господарських операцій» (лектор - професор Тамара Кучеренко) у форматі Zoom-зустрічі з роботодавцем.
До спілкування зі студентами долучилася Стратан Людмила Володимирівна, головний бухгалтер фермерського господарства "Зосим" (Кіровоградська область, Голованівський район).
Науково-педагогічні працівники кафедри вдосконалюють професійну компетентність
8 травня 2025 року науково-педагогічні працівники кафедри обліку і оподаткування завідувач кафедри, д.е.н., професор Людмила Мельник та доцент Олена Матрос - взяли участь у професійному онлайн-семінарі на тему: «Відпустки – 2025: середня зарплата, виплата, облік і звітність», проведеному за участі експертки з трудового законодавства Галини Казначей.
Доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Леся БАРАБАШ взяла участь у Другому міжнародному фінансовому форумі "Модерні фінанси: глобальні виклики та національна безпека"
Лідерство в дії: як неформальна освіта формує успішного керівника
авідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету, доктор економічних наук, професор Олена ПРОКОПЧУК продовжує активно розвивати свої управлінські компетенції через програми неформальної освіти, що мають безпосередній вплив на ефективність роботи академічної команди.
Підведено підсумки Всесвітнього тижня грошей 2025. За інформацією Центру фінансових знань ТАЛАН, звіти учасників було надіслано з 521 закладу освіти різних рівнів. Приємно зазначити, що Черкаська область увійшла до п’ятірки найактивніших регіонів України. Серед 191 закладу вищої освіти, які долучились до заходів Global Money Week, був і Уманський національний університет.
Сила у грі – сила в добрі: турнір з міні-футболу заради перемоги
У наш час, коли кожен день нагадує про важливість підтримки наших захисників, навіть звичні на перший погляд ініціативи набувають особливого значення. Саме такою подією став благодійний турнір з міні-футболу «Сила у грі – сила в добрі», організований за ініціативи студентських рад факультету економіки і підприємництва та факультету агрономії, за підтримки кафедри фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін УНУ.