+38 (04744) 3-14-03

08.04.2021
Навчання НПП триває Читати повністю

Навчання НПП триває

Продовжено навчання для викладачів кафедри обліку і оподаткування Уманського НУС. Заняття присвячене актуальному питанню - сучасним підходам до роботи із програмними реєстраторами розрахункових операцій (ПРРО).

08.04.2021
Навчання НПП триває Читати повністю

Навчання НПП триває

05.04.2021
На шляху до діджиталізації! Читати повністю

На шляху до діджиталізації!

5 квітня 2021 року для науково-педагогічних працівників кафедри обліку і оподаткування Уманського НУС розпочато триденний курс підвищення кваліфікації на тему: «Програмні технології електронного документообігу».

31.03.2021
З Днем народження!!! Читати повністю

З Днем народження!!!

Вітаємо декана факультету економіки і підприємництва, професора, доктора економічних наук Юлію Олександрівну з Днем народження!!!

26.03.2021
Вітаємо переможців квесту! Читати повністю

Вітаємо переможців квесту!

З 23 по 26 березня 2021 року проходив онлайн-квест на факультеті економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва. Захід відбувся в рамках проведення онлайн тижня факультету економіки і підприємництва, та святкування 45-ти річчя від дня застування факультету.