+38 (04744) 3-14-03

Обери престижну спеціальність 076 Читати повністю

Обери престижну спеціальність 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

Спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» спрямована на підготовку фахівців з організації та моделювання власного бізнесу, ведення ефективної підприємницької діяльності в різних сферах економіки, зокрема в торгівлі та біржовій діяльності з використанням традиційних та новітніх методів та набуттям практичних навичок роботи на платформах фондових, валютних і товарних бірж. Студенти вивчають комплекс дисциплін з питань організації та управління бізнесом, торговельної та комерційної діяльності. Випускники отримують теоретичні знання та практичні навики організації та ефективного провадження власної справи і бізнес-проектів.

Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

27.06.2019
Завершено акредитаційну експертизу підготовки бакалаврів освітньо-професійної програми «Облік і оподаткування» за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» Читати повністю

27 червня 2019 р. завершила роботу експертна комісія.

26.06.2019
Продовжується акредитаційна експертиза підготовки бакалаврів освітньо-професійної програми «Облік і оподаткування»   Читати повністю

Під час акредитаційної експертизи з метою оцінки якості підготовки бакалаврів з обліку і оподаткування експертною комісією була проведена комплексна перевірка залишкових знань студентів другого курсу денної форми навчання. Контрольні заміри залишкових знань проводили з використанням пакетів комплексних контрольних робіт (ККР).

26.06.2019
Фініш – новий старт! Читати повністю

Фініш – новий старт!

З нагоди випуску молодших спеціалістів у ВСП «Тальнівський будівельно-економічний коледж» доценти кафедри обліку і оподаткування Оксана Крочак, Галина Аніщенко спільно з колегами з кафедри фінансів банківської справи та страхування Світланою Власюк й Олександром Транченко долучилась до світлого й радісного свята.

25.06.2019
Розпочато акредитаційну експертизу підготовки бакалаврів освітньо-професійної програми «Облік і оподаткування» за спеціальністю  071 «Облік і оподаткування» Читати повністю

Розпочато акредитаційну експертизу підготовки бакалаврів освітньо-професійної програми «Облік і оподаткування» за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування»

З метою проведення акредитаційної експертизи підготовки бакалаврів освітньо-професійної програми «Облік і оподаткування» за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» в Уманському національному університеті садівництва та на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 19 травня 2019 р. № 919-л «Про проведення акредитаційної експертизи» 25 червня 2019 р. розпочала свою роботу експертна комісія.