+38 (04744) 3-14-03

28.09.2020
Допоможемо хворим дітям разом! Читати повністю

Допоможемо хворим дітям разом!

В Уманському національному університеті садівництва проводиться благодійна акція «Серце до серця» , гаслом якої є «Дитяче серденько, живи». Акція триватиме до 30 вересня. Скринька допомоги знаходить в навчальному корпусі № 4. Долучайтесь до акції!

23.09.2020
Орієнтири для руху вперед Читати повністю

Орієнтири для руху вперед

22 вересня 2020 року на факультеті економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва відбулося засідання вченої ради факультету.

22.09.2020
ВІТАЄМО ЧЕРНЕГУ ІННУ ІВАНІВНУ ІЗ ЗАХИСТОМ ДОКТОРСЬКОЇ ДИСЕРТАЦІЇ! Читати повністю

ВІТАЄМО ЧЕРНЕГУ ІННУ ІВАНІВНУ ІЗ ЗАХИСТОМ ДОКТОРСЬКОЇ ДИСЕРТАЦІЇ!

Колектив кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності щиро вітає кандидата економічних наук, доцента кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Чернегу Інну Іванівну з успішним захистом докторської дисертації.

Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

17.09.2020
Вітаємо Аліну Павлівну Бурляй з успішним захистом докторської дисертації! Читати повністю

Вітаємо Аліну Павлівну Бурляй з успішним захистом докторської дисертації!

Колектив кафедри економіки щиро вітає кандидата економічних наук, доцента Аліну Павлівну Бурляй з успішним захистом докторської дисертації.

Кафедра економіки

Збори трудового колективу факультету економіки і підприємництва Читати повністю

Збори трудового колективу факультету економіки і підприємництва

09 вересня 2020 р. на факультеті економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва відбулись збори Трудового колективу.