+38 (04744) 3-14-03
Меню

Спеціальності

Економіка

Економіка

Економіка – це наука про ефективне використання матеріальних, трудових, фінансових ресурсів, про шляхи й методи одержання підприємством максимально можливого прибутку за найменших витрат. Студенти-економісти вивчають механізм функціонування будь-якої компанії, незалежно від її розміру (мале підприємство чи велика транснаціональна корпорація) та форми власності.

Облік і оподаткування

Облік і оподаткування

Сучасний бухгалтер – це комунікабельний, здатний до продуктивної праці та ділового спілкування спеціаліст, який володіє фаховими знаннями, які забезпечують гарантію зайнятості та стабільне джерело доходу для сім'ї.

Маркетинг

Маркетинг

Маркетолог – це провідний фахівець ринкової економіки. Тому фірми, підприємства, організації все гостріше відчувають потребу в кваліфікованих, сучасних спеціалістах з ринкової діяльності, тобто маркетологах. Фахівці стверджують: маркетолог – це спеціаліст XXI століття. Ця думка підтверджується практикою – попит на маркетологів в Україні зростає.

Фінанси, банківська справа та страхування

Фінанси, банківська справа та страхування

Фінанси – основа економіки сучасного цивілізованого суспільства. Вміння у необхідних обсягах і своєчасно мобілізувати, раціонально розподілити, ефективно й ощадливо використати фінансові ресурси на всіх рівнях господарювання визначає рівень життя в країні, напрями соціально-економічного розвитку держави.

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Висококваліфіковані спеціалісти з підприємництва, торгівлі та біржової діяльності займають вагоме місце в структурі всіх без винятку підприємств, організацій чи установ, які можуть існувати в економічній системі держави. Ця спеціальність із надзвичайно широкими можливостями, оскільки фахівці даної галузі прогнозують економічну та фінансову діяльність, забезпечують ефективну систему збуту продукції, розробляють бізнес-стратегії підприємства в умовах конкуренції, надають консультаційні послуги у біржовій сфері та визначають шляхи підвищення ефективності господарської діяльності організації.

Комп'ютерні науки

Комп'ютерні науки

Спеціальність «Комп’ютерні науки» надає величезні можливості для успішної кар'єри – системне мислення і ґрунтовна підготовка дозволяють випускнику легко адаптуватися у різних галузях інформаційних технологій. Фахівці з програмування традиційно посідають перші місця у рейтингу заробітних плат.