+38 (04744) 3-14-03
Меню

Спеціальності

Економіка

Економіка

Економіка – це наука про ефективне використання матеріальних, трудових, фінансових ресурсів, про шляхи й методи одержання підприємством максимально можливого прибутку за найменших витрат. Студенти-економісти вивчають механізм функціонування будь-якої компанії, незалежно від її розміру (мале підприємство чи велика транснаціональна корпорація) та форми власності.

Облік і оподаткування

Облік і оподаткування

Сучасний бухгалтер – це комунікабельний, здатний до продуктивної праці та ділового спілкування спеціаліст, який володіє фаховими знаннями, які забезпечують гарантію зайнятості та стабільне джерело доходу для сім'ї.

Маркетинг

Маркетинг

Маркетолог – це провідний фахівець ринкової економіки. Тому фірми, підприємства, організації все гостріше відчувають потребу в кваліфікованих, сучасних спеціалістах з ринкової діяльності, тобто маркетологах. Фахівці стверджують: маркетолог – це спеціаліст XXI століття. Ця думка підтверджується практикою – попит на маркетологів в Україні зростає.

Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок

Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок

Фінанси, банківська справа та страхування – спеціальність, яка має глибокі витоки та серйозні перспективи. І наразі вона єдина охоплює всі сфери економічного профілю: • говоримо «гроші» – маємо на увазі «фінанси»; • мріємо про забезпечене майбутнє – повинні розумітися на тому, як гроші «працюють»; • хочемо мати перспективну роботу з можливістю розвитку – обираємо освіту, яка розкриває всі нюанси сучасного життя – за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування»!

Підприємництво та торгівля

Підприємництво та торгівля

Висококваліфіковані спеціалісти з підприємництва та торгівлі займають вагоме місце в структурі всіх без винятку підприємств, організацій чи установ, які можуть існувати в економічній системі держави. Ця спеціальність із надзвичайно широкими можливостями, оскільки фахівці даної галузі прогнозують економічну та фінансову діяльність, забезпечують ефективну систему збуту продукції, розробляють бізнес-стратегії підприємства в умовах конкуренції, надають консультаційні послуги у біржовій сфері та визначають шляхи підвищення ефективності господарської діяльності організації.

Комп'ютерні науки

Комп'ютерні науки

Спеціальність «Комп’ютерні науки» надає величезні можливості для успішної кар'єри – системне мислення і ґрунтовна підготовка дозволяють випускнику легко адаптуватися у різних галузях інформаційних технологій. Фахівці з програмування традиційно посідають перші місця у рейтингу заробітних плат.

Соціальне забезпечення

Соціальне забезпечення

Спеціальність «Соціальне забезпечення» є вдалим поєднанням усіх актуальних сфер діяльності сучасної розвиненої держави. Актуальність спеціальності «Соціальне забезпечення» важко переоцінити, оскільки вона спрямована на підготовку фахівців з метою захисту населення від соціальних ризиків, тому дана спеціальність буде потрібна, допоки існуватиме суспільство. Відкриття спеціальності «Соціальне забезпечення» є відповіддю на сучасні суспільні виклики.