+38 (04744) 3-14-03
Меню

Кращі студенти


Студенти - це такий народ, який не може без пригод! А студенти факультету економіки і підприємництва і поготів! Вони обожнюють шукати та пізнавати життя в усіх його проявах. Однак на першому місці завжди усвідомлення того, що необхідно чітко знати та розуміти особливості обраної професії. Адже знають: реалізація людини у професійній сфері відкриває перед нею безліч інших можливостей. Тому й навчаються з усім властивим їм натхненням і допитливістю. І щосеместра змагаються за звання кращих!

Останні новини

Подорож у минуле з музеєм-садибою «Лялькова хата» Читати повністю
02.06.2023

Подорож у минуле з музеєм-садибою «Лялькова хата»

1 червня 2023 року студенти факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва мала можливість відвідати музей-садибу «Лялькова хата», що в селі Полянецькому на Уманщині.

Читати повністю

Вітаємо науковців кафедри з отриманням почесних грамот! Читати повністю
01.06.2023

Вітаємо науковців кафедри з отриманням почесних грамот!

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування УНУС вітає когорту науковців кафедри з отриманням почесних грамот з нагоди Дня науки!

Читати повністю

День банківського працівника на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Читати повністю
01.06.2023

День банківського працівника на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування

Студенти спеціальності фінанси, банківська справа та страхування Уманського національного університету садівництва відвідали вебінар, присвячений Дню банківського працівника, під назвою «Як та коли виник Національний банк України?».

Читати повністю

Всі новини