Остання редакція: 15 серпня 2023

Активна молодь працює заради спільних цілей

З нагоди Дня молоді в Уманській громаді з 9 по 11 серпня було проведено Форум молодіжних лідерів «Youth Wins». Основними завданнями цього заходу були: підтримка ініціативності та нових ідей, створенння умов для творчого та духовного розвитку молоді. До слова, форум молодіжних лідерів є результатом тісної співпраці Уманської міської ради, Черкаської облдержадміністрації та Молодіжної громадської організації «Уманське міське об’єднання дітей та молоді «ГАРТ».
У рамках форуму для учасників були проведені корисні тренінги, під час яких молодь виконувала завдання, працювала в командах, проявляла свої організаторські здібності, пізнавала себе і, найголовніше, -  здобувала знання та досвід.
До форуму молодіжних лідерів долучилося 30 активних людей, серед яких 9 є представниками Уманського національного університету садівництва. Влада БАДАНЮК та Катерина ЗАЯРНА, студентки факультету економіки й підприємництва, були безпосередніми учасниками "YOUTH WINS".
Дякуємо всім за незабутні емоції, цінний досвід іможливість бути залученим до  великої спільної справи!
Катерина ЗАЯРНА, членкиня ради  сатудентського самоврядування факультету економіки і підприємництва