Остання редакція: 16 лютого 2022

Актуальні питання сучасної економіки розглядали на факультеті економіки і підприємництва

21 грудня на факультеті економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва відбулася ХІІІ Всеукраїнська наукова конференція за міжнародною участю «Актуальні питання сучасної економіки».

За результатами конференції видано збірник друкованих матеріалів та оформлено сертифікати учасників.

Збірник конференції містить доповіді студентів і викладачів. У наукових матеріалах висвітлюються питання динамічних змін економіки України в умовах ринкових відносин, розвиток цифрової економіки й економічних процесів держави.

Видання розраховано на студентів, аспірантів, викладачів, наукових співробітників і фахівців, які займаються питаннями розвитку економіки.