Остання редакція: 16 листопада 2022

Актуальні питання сучасної економіки - у полі зору науковців

15 листопада на факультеті економіки і підприємництва УНУС відбулася традиційна XIV Всеукраїнська наукова конференція за міжнародної участі «Актуальні питання сучасної економіки».

Учасниками конференції стали здобувачі всіх рівнів і викладацький склад закладів вищої освіти України та зарубіжних країн.

Оргкомітет відзначає особливу активність представників Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького (співорганізатори), Волинського національного університету імені Лесі Українки, Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова, Запорізького національного університету, Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського, Дніпровського державного аграрно-економічного університету, Державного торгівельно-економічного університету та ін.

Конференція була зорганізована та працювала у дев’яти секціях:

1. Фінансові аспекти розвитку економіки.
  2. Актуальні питання становлення бухгалтерського обліку в Україні.
  3. Соціально-економічні проблеми вітчизняних підприємств.
  4. Місце та роль маркетингу в економічній діяльності суб’єктів підприємницької діяльності.
  5. Основні проблеми розвитку управління підприємством.
  6. Інформаційні технології, як рушійна сила сучасної економіки.
  7. Вплив глобалізаційних процесів в світі на економіку України.
  8. Формування громадянського суспільства в сучасних умовах.

9. Соціально-політичний розвиток держави в умовах війни.

За результатами онлайн зібрання всі доповідачі були нагородженні сертифікатами учасника конференції. У найближчій перспективі планується видання електронного збірника результатів конференції.

Колектив факультету дякує всім учасникам за працю на науковій ниві, виявлений інтерес до наукового заходу та можливість участі у такий непростий для всіх час!

Юлія Улянич, к.е.н, доцент,

відповідальна за наукову роботу факультету економіки і підприємництва