Остання редакція: 04 листопада 2023

Дівчата проти хлопців? Хлопці проти дівчат? «Хто кого?!»

2 листопада на факультеті економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва відбувся захоплюючий і незабутній захід під назвою «Хто кого?!», який об'єднав студентів для конкурсів, випробувань і веселощів.

Студенти з різних груп і спеціальностей зібралися, щоб визначити, хто насправді переможе: команда дівчат чи команда хлопців?

Кожна команда отримала задачі різного формату: серед завдань були інтелектуальні випробування, фізичні вправи та творчі конкурси.

Учасники виявили дуже велику активність та ентузіазм під час всіх етапів заходу. Вони робили все можливе, щоб перемогти та підтримати свою команду. Захід був сповнений позитивною енергією, сміхом і радістю.

По завершенню усіх випробувань і обчислення результатів, було оголошено переможців. Команда хлопців здобула перемогу у цьому змаганні!

Усі учасники залишилися задоволені та насолоджувалися цікавими моментами заходу.

Захід «Хто кого?!» став чудовим способом для студентів відпочити, розважитися та змагатися в дружній атмосфері.

Чекаємо на більше захоплюючих і цікавих подій на факультеті!

Влада БАДАНЮК, голова ради студентського самоврядування

факультету економіки і підприємництва УНУС