Остання редакція: 28 вересня 2020

Допоможемо хворим дітям разом!

В Уманському національному університеті садівництва проводиться благодійна акція «Серце до серця» , гаслом якої є «Дитяче серденько, живи».

Рада студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва долучилась до збирання коштів з метою придбання в КНР медичного обладнання для обстеження дітей з вадами серця (в Уманську дитячу лікарню). Були залучені студенти, викладачі та всі небайдужі.

На сьогодні тема благодійності є надзвичайно важливою, і саме її волонтерський сектор «Конкордія» ФЕП намагається підіймати, як одну із основних проблем суспільства. Тож не будьмо байдужими, допоможемо хворим дітям разом, адже вони наше майбутнє! Долучайтесь до акції!

Акція триватиме до 30 вересня. Скринька допомоги знаходить в навчальному корпусі № 4.

Юлія Щербина, студентка 11-о групи, член ради студентського самоврядування.