+38 (04744) 3-14-03
Меню
Остання редакція: 17 лютого 2020

Драйв у рок-стилі

Канікули заверлишися, тож рада студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва продовжує роботу весело та драйвово. 

Цього разу було влаштовано вечірку у рок-стилі. Це було свято не лише для всього факультету, а й для університету, адже дискотека змусила покинути кімнати гуртожитків усіх жителів студентського містечка.

Гучна музика, запальні танці, тепла, дружня атмосфера подарували надзвичайні емоції, драйв і веселощі. Таке дійство в нашому університеті заряджає студентів на плідне навчання, тож і емоції та враження від цієї вечірки залишаться у пам’яті студентства надовго.  

Ми сподіваємося, що такі вечори стануть гарною традицією нашого університету! Адже рада студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва не стоїть осторонь інтересів студентів і всіма діями намагається згуртувати молодь, проводячи різоманітні конкурси та розваги для студентського загалу.

Рада студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва висловлює щиру подяку деканату факультету за допомогу в організації та проведенні заходу!

 

Рада студентського самоврядування
факультету економіки і підприємництва