Остання редакція: 21 травня 2024

Другий день тижня “Spring Challenge” - “Самоврядування в дії: об’єднані зусилля”

На факультеті економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва успішно пройшов другий день тижня "Spring Challenge", що був присвячений заходу "Самоврядування в дії: об’єднані зусилля", на якому студенти взяли на себе роль викладачів і провели заняття для першокурсників.

Цей день став особливим: студенти готувалися до занять, складали плани пар і презентували матеріал перед аудиторією молодших колег. Кожна пара була ретельно підготовлена та зорганізована, адже вони охоплювали різноманітні теми: від основ економіки та підприємництва до актуальних питань психології фінансів і маркетингу. Студенти, які виступали в ролі викладачів, демонстрували не лише свої знання, а й креативний підхід до подачі матеріалу. Заняття проводилися у формі інтерактивних лекцій, семінарів і практичних, що дозволяло першокурсникам можливість активно проявитися під час навчання.

Захід "Самоврядування в дії: об’єднані зусилля" підкреслив важливість студентських органів управління в освітньому процесі та показав, наскільки студенти готові взяти на себе відповідальність за навчання своїх молодших колег. Першокурсники відзначили, що така форма проведення занять була надзвичайно цікавою та корисною, адже дозволила подивитися на освітній процес з іншого боку.

Завдяки даній ініціативі студенти не лише закріпили свої знання, але й отримали безцінний досвід у спілкуванні та викладанні навчального матеріалу. Такий формат заходів сприяє зміцненню взаємодії між студентами різних курсів та розвитку справжньої, згуртованої академічної спільноти.

Вадим ПАВЛЕНКО, член ради студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва УНУС