Остання редакція: 27 січня 2022

Емоції льодових змагань

25 січня студенти та викладачі факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва відвідали хокейний матч.

Емоційна та цікава гра була між двома кращими українськими командами, а саме: «Донбас» м. Донецьк – СК «Сокіл» м. Київ проходила на льодовій арені «Термінал» м. Бровари. Дві сторони відважно боролися за перемогу, проте перевагу виборов ХК «Донбас».

«Донбас» вів гарну та сильну боротьбу протягом усіх трьох періодів і не дав змоги супернику забити жодної шайби, а відтак переможний рахунок, зафіксований на таблі, склав 1:0. Хокейні команди зустрілися втретє з початку сезону, і в попередніх двох матчах перемогу також святкував «Донбас»!

Студенти та викладачі вдячні ректорату університету та Благодійному фонду «Фонд Бориса Колесникова» за можливість побувати на хокейному матчі та долучитися до спортивного життя країни.

Дар’я Хомутовська,

член ради студентського самоврядування