Остання редакція: 23 квітня 2022

Христос Воскрес! Воскресне Україна!

Дорога родино факультету економіки і підприємництва!

Вітаю вас із світлим святом Воскресіння Христового!

З року в рік ми з нетерпінням й особливим трепетом очікуємо його, адже у цей весняний день ми маємо можливість знову возз'єднатися зі своєю родиною та відчути всю силу роду. І сьогодні, як ніколи на нашій пам'яті, це важливо. А ще особливої значущості набуває наша єдність: у думках, мріях і протистоянні ворогу, що знищує народ України та плюндрує її землю. Саме вона має стати першоосновою нашого самоусвідомлення, самоідентичності та майбутнього.

Світло Христового Воскресіння осяває кожного, хто чистий серцем. Великодні дзвони дарують радість усім, хто прагне миру. І нині зичу нам усім відкритості душ і щирості думок, аби у хвилі всепоглинаючої благородної любові та непохитної цілеспрямованості  здолати ворога та відбудувати нашу державу.

Зичу всім миру у душі, в серці, навколо; Божого благословення та ласки - у всіх починаннях; чистих помислів, світлих днів і всеохоплюючого щастя.

Юлія Нестерчук, декан факультету економіки і підприємництва