+38 (04744) 3-14-03
Меню
Остання редакція: 17 лютого 2020

Любов – почуття відкритих сердець

14 лютого в Україні заведено святкувати День закоханих. День, коли люди дарують одне одному валентинки чи інші подарунки, проводять разом час і надвідкрито виражають свої почуття. Тож не дивно, що в цей день повітря наповнене коханням, ароматами квітів і нескінченного захоплення.

Але що робити людям, а особливо дітям, які не мають можливості у цей чудовий день отримати хоча б краплину уваги від людей, які їх люблять, або поділитися нею? Студрада факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва притримується думки, що любов – це те почуття, яке керує світом повсякчас. А тому, аби поділитися цим світлим відчуттям з якомога більшою кількістю людей, ми завітали до діток у притулок.

Наша студрада вже багато років навідує діток з різними виставами, подарунками та побажаннями. Та цього разу маленькі таланти вирішили вразити нас своєю акторською грою: спеціально для нас вони підготували виставу «За двома зайцями». Це було неймовірне видовище, яке ми дивилися із захопленням та щирим сміхом. Після цього ми дізналися про переможців конкурсу «Валентинок», хлопчика і 3 дівчаток, які отримали найбільшу кількість привітань. І це прекрасно, адже, не дивлячись на свій вік, ці молоді люди не соромляться та вміють показувати свої почуття, що линуть із самого серця.

Та ми теж прийшли не з пустими руками: аби провести час весело та з користю, ми принесли імбирне печиво і харчові фарби, а також долучилися до процесу розмальовування цього печива. Дітки також вразили нас своєю самостійністю та вмінням приймати допомогу. З нагоди Дня святого Валентина хлопчики вирішили подарувати дівчаткам те печиво, яке розмалювали, а дівчатка їм у відповідь свої.

Взаємність, співпраця, доброта, кохання – ось те, чим наповнені серця цих діток. Вони – наша надія на майбутнє. Такі талановиті та життєрадісні, що заохочують до дій одним лише поглядом, однією посмішкою. Вони надихають нас, старше покоління, до геніальних ідей, більш відвертих розмов і рішучих дій. Ми вдячні керівництву притулку за таку можливість поділитися жаринкою своєї любові з дітками, які цього потребують.

 

Анастасія Якушева, студентка 11 к-ф групи