Остання редакція: 12 вересня 2021

Майбутнє ради студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва

Днями на факультеті економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва в рамках чергових виборів до ради студентського самоврядування факультету, відбулося пряме таємне голосування за кандидатів з числа студентів, які висловили бажання взяти на себе відповідальність за майбутнє власне та своїх колег.

Відтак кожен зі студентів факультету мав змогу віддати свій голос за того, кого вважає гідним і здатним втілювати мрії і сподівання молоді в життя. Адже для всіх важливо, щоб молода команда майбутніх керівників складалася з креативних, розумних, кмітливих і талановитих студентів, здатних генерувати ідеї і брати на себе відповідальність за їх втілення. А тому, без перебільшення, саме від цього вибору залежить майбутнє нашого улюбленого факультету.

Дякуємо всім свідомим студентам факультету за вибір! І вже невдовзі ви побачите новий склад студентської ради.

Рада студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва