Остання редакція: 16 серпня 2024

Методичне об’єднання кураторів факультету економіки і підприємництва

16.08.2024 року на факультеті економіки і підприємництва відбулись збори кураторів академічних груп, на яких було розглянуто ряд поточних питань щодо організації навчання, виховної роботи та педагогічного супроводу освітнього процесу для здобувачів усіх рівнів. Основна увага декана факультету Юрія ЦИМБАЛЮКА була спрямована на організацію роботи зі здобувачами першого року навчання, які за тиждень поринуть у світ знань та науки.

Кураторам груп було надано корисну інформацію, методичну підтримку та окреслено напрями роботи зі студентською молоддю в позаурочний час (ознайомлено із порядком поселення студентів до гуртожитків, планом організаційно-виховних заходів, документування у кураторів та організацією позаурочного часу для здобувачів освіти в університеті).

Світлана ВЛАСЮК, заступник декана факультету економіки і підприємництва, к.е.н., доцент