Остання редакція: 09 листопада 2022

Молодь ФЕП відзначила День української писемності та мови

9 листопада відзначають День Української писемності та мови. Тому, відповідно до колективного рішення учасників ради студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва, було проведено вікторину про прислів’я та приказки у соціальних мережах на сторінках студради ФЕП в Instagram та Facebook .

Нашим завданням було відволікти студентів і підписників від сірих буднів нескладною, але цікавою задачею. До того ж так кожен міг перевірити власні знання як з рідної мови, так і з народної творчості. Окрім вікторини ми, як зазвичай, також присвятили пост важливості збереження та вивчення української мови . Мова – це найцінніший скарб народу, його душа та живильна сила.

Молодь ФЕП – за знання, удосконалення та розвиток! Ми обираємо Україну, ми спілкуємося українською, ми навчаємося заради майбутнього нашої держави!

Олександра Черемісіна, голова ради студентського самоврядування

факультету економіки і підприємництва