Остання редакція: 27 жовтня 2021

Національний колорит серед студентських буднів

Дівоча команда ради студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва Уманського НУС відвідала Уманський музей культури і мистецтв.

Під час колоритного заходу з національним характером дівчата навчились випікати солодкі шишки для короваю за весільними традиціями. За старих часів дівчата випікали коровай на весілля, а з решти тіста готували булочки – «шишки», якими пригощали маленьких діточок. Наші пращури говорили, що чим більше булок спечуть і роздадуть діткам, тим більше у молодят буде дітей. Також «шишки» слугували запрошеннями на весілля.

Молодь чудово провела час, відпочивши від буденності та поринувши в атмосферу старих часів і традицій. Співали українські народні пісні, чаювали та цікаво поспілкувались із працівницею музею.

Щиро раді, що, завдяки ініціативності молоді та підтримці деканату факультету, маємо змогу відвідувати такі чудові місця Уманщини.

Олександра Черемісіна, голова ради студентського самоврядування
факультету економіки і підприємництва