Остання редакція: 23 лютого 2024

Наша підтримка - ваша сила!

Українські військові щодня ризикують, захищаючи нашу країну, виборюючи мир і незалежність. Вони готові віддати все, навіть своє життя, заради нашого майбутнього. У цей складний час, підтримка військових з боку громадян є надзвичайно важливою. Рада студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва ніколи не залишається осторонь цієї проблеми, тому розпочала благодійну акцію «З добром у серці, у світле майбутнє», головною метою якої буде нести добро та допомогу тим, хто найбільше їх потребує. Цього разу, свою підтримку вони вирішили виразити, надіславши посилку із вкрай необхідними речами, які допоможуть військовим вижити на передовій.

Слід усвідомити, що кожен з нас має можливість допомогти військовим, що і показують студенти факультету економіки і підприємництва. Це може бути пожертва грошей чи необхідних речей, волонтерська діяльність або підтримка у соціальних мережах. Кожна дрібниця може стати великим внеском у спільну справу захисту нашої країни. Тому давайте пам'ятати про наших героїв, підтримувати їх у будь-який спосіб і допомагати, як тільки можемо. Їхня сила та відвага – це найбільша гордість нації, і ми повинні бути разом з ними у цей важкий, але важливий час.

Вадим ПАВЛЕНКО, член ради студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва УНУС