Остання редакція: 28 травня 2024

Підведено підсумки l етапу конкурсу есе "Роздуми про академічну доброчесність"

На факультеті економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва, відбувся І етап конкурсу есе на тему «Роздуми про академічну доброчесність». Метою конкурсу було привернути увагу студентів до важливості дотримання етичних норм у навчанні та поширити серед них розуміння важливості академічної доброчесності.

Загалом на конкурс було подано 19 робіт. Учасниками стали такі студенти:

-         Богдан КРУТАС, 11м-е група;

-         Анна МИРОНЕНКО, 31-е група;

-         Тетяна АРМАНОВА, 31-е група;

-         Євгеній ЛАРІОНОВ, 21-е група;

-         Анна ТИСЕВИЧ, 11-е група;

-         Влада СМІЛЯНЕЦЬ, 11к-е група;

-         Ілона БУЖАН, 21м-о група;

-         Альона МЕЛЬНИЧУК, 41-о група;

-         Світлана ДОБРОВОЛЬСЬКА, 31-о група;

-         Марія ВОЙЧУК, 21-о група;

-         Марія КУКУРУЗА, 11-о група;

-         Ірина МАШУРОВСЬКА, 11мб-о група;

-         Уляна ГРИГОРЕНКО, 11-кн група;

-         Аліна КОЖУХІВСЬКА, 21-пт група;

-         Дар'я ПОЛІЩУК, 21-сз група;

-         Катерина БАСУН, 21-сз група;

-         Яна СІНЧУК, 31-ф група;

-         Ольга ЛЕВЧЕНКО, 21-ф група;

-         В'ячеслав ЦИСТАНОВ, 11-ф група;

Їхні есе розкривали різні аспекти академічної доброчесності, зокрема важливість справедливості в навчанні, дотримання етичних норм і принципів, а також методи боротьби з порушеннями академічної етики.

До складу журі увійшли:

-         Юлія НЕСТЕРЧУК, д.е.н., професор кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності;

-         Юлія УЛЯНИЧ, к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування;

-         Галина АНІЩЕНКО, к.е.н., доцент кафедри обліку і оподаткування;

-         Леся БАРАБАШ, к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування;

-         Вадим ПАВЛЕНКО, член ради студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва УНУС;

Журі високо оцінили роботи учасників. Вони відзначили, що кожне есе відображало серйозний підхід до теми та прагнення студентів зробити свій внесок у вирішення даної проблеми.

За рішенням журі кращими на рівні факультету економіки і підприємництва визнано роботи:

-         Анна МИРОНЕНКО, 31-е група;

-         Влада СМІЛЯНЕЦЬ, 11к-е група;

-         Марія ВОЙЧУК, 21-о група;

-         Аліна КОЖУХІВСЬКА, 21-пт група;

-         Дар'я ПОЛІЩУК, 21-сз група;

-         Ольга ЛЕВЧЕНКО, 21-ф група;

-         В'ячеслав ЦИСТАНОВ, 11-ф група;

Цей конкурс став важливим кроком у формуванні свідомої та відповідальної студентської спільноти. Він показав, що студенти факультету не лише усвідомлюють важливість дотримання етичних норм, але й готові активно брати участь у створенні культури академічної доброчесності.