Остання редакція: 13 жовтня 2020

Подарунки бійцям до Дня захисника України

День захисника України – це свято, яке віднедавна українці святкують 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці та водночас з Днем Українського козацтва.

І в переддень цього свята викладачі та студенти факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва долучилися до акції «Перемагаємо разом», що проводить Уманська міськрайонна волонтерська організація «Разом».

12 жовтня члени ради студентського самоврядування на чолі із деканом факультету Юлією Нестерчук та заступниками декана Юрієм Цимбалюком, Олександром Ролінським і Світланою Власюк відвідали зазначену організацію та передали смаколики, засоби особистої гігієни, ліки й листи із найтеплішими побажаннями для бійців на сході України.

Щиро сподіваємося, що незабаром усі наші бійці повернуться додому до своїх сімей і святкуватимуть це свято у теплому родинному колі. З надією та вірою у серці бажаємо усім здоров‘я, сил і витривалості!

Рада студентського самоврядування
факультету економіки і підприємництва