Остання редакція: 14 грудня 2020

Різдвяний гостинець солдату

Волонтерство – це не вияв добра та співчуття, це душевний поклик. Поклик, який дозволяє нам відчути в середині своєї  душі те тепло, яке нам передають щасливі очі людей.

Професорсько-викладацький склад, студентство факультету економіки і підприємництва Уманського НУС ніколи не були осторонь будь-яких волонтерських заходів, отож долучитись до акції «Різдвяний гостинець солдату», організованою Уманською міськрайонною волонтерською організацією «Разом», стало для нас справжньою радістю.

Протягом двох тижнів, студенти, викладачі факультету на чолі з деканатом Юлією Нестерчук, Світланою Власюк, Юрієм Цимбалюком, Олександром Ролінським, Сергієм Соколюком активно та завзято долучались до акції: збирали необхідні ліки, теплі речі, смаколики, чай, каву  – все те, що є необхідним для наших воїнів.

В холодну пору року ніщо так не зігріває як піклування. Тому піклуйтесь про своїх рідних та близьких, даруйте їм тепло та обійми, особливо в такий магічний, передріздвяний час.

Наталія Сьомко, голова ради студентського самоврядування
факультету економіки та підприємництва