Остання редакція: 15 травня 2024

Спільна праця двох факультетів

15 травня на факультеті економіки і підприємництва УНУС відбулась спільна лекція з деканом Мазовецької академії в Плоцьку Павелом КАЧМАРЧИКОМ (Paweł KACZMARCZYK).

Тема лекційного заняття – «Sales revenues in the Polish ICT sector. Data analysis for the period 2018-2022».

Лектор ознайомив учасників із особливостями формування доходів від продажів у польському секторі ІКТ, дав оцінку експортно-імпортним операціям та навів шляхи вдосконалення та подальшого розвитку польського сектору ІКТ.

Дана зустріч була інформативною та цікавою для всіх учасників зібрання з подальшими пропозиціями та планами на майбутню співпрацю.

Юлія Улянич, заступник декана факультету економіки і підприємництва з наукової роботи