Остання редакція: 25 вересня 2019

Стартувала благодійна акція «Твори добро»!

З нового навчального року рада студентського самоврядування  факультету економіки і підприємництва активно почала проведення акцій з метою залучення уваги студентів до добрих справ і вчинків. І першою з таких стала благодійна акція «Твори добро».

Останнім часом досить мало людей замислюється над тим, що у світі є діти, які обділені батьківським теплом і турботою. І головною проблемою цих дітей є самотність.

Тож днями студенти факультету економіки і підприємництва відвідали Уманський центр соціально-психологічної реабілітації дітей. Для малечі студенти підготували цікаві та захоплюючі ігри, конкурси та вікторини. Окрім ігор і конкурсів, діти разом зі студентами малювали малюнки бійцям АТО, які ми згодом передамо у волонтерський штаб «Разом». Також дітки читали вірші, співали і танцювали – всі вони виявили надзвичайні таланти!

Ці діти потребують уваги та підтримки, а тому ми раді, що наша маленька допомога все ж зробить їх на мить щасливішими. Адже вони варті щастя у цьому житті!

Вероніка Кучер, студентка 21 к-ф групи