+38 (04744) 3-14-03
Меню
Остання редакція: 05 червня 2019

Студенти факультету економіки і підприємництва Уманського НУС серед переможців престижного конкурсу

Студентська молодь факультету економіки і підприємництва Уманського НУС завжди тримає руку на пульсі актуальних подій фінансово-економічного сектору нашої держави та закордоння, цікавлячись всіма новинами професійного спрямування, та бере участь у всіх наукових заходах професійного спрямування.

 Так, на базі Харківського національного аграрного університеті імені В.В. Докучаєва, за ініціативи та підтримки НМЦ «Агроосвіта», відбувся XXI зліт студентських лідерів аграрної освіти. Понад 170 делегатів з усіх куточків України прибули до Харківського НАУ ім. В.В. Докучаєва на зліт. Уманський національний університет садівництва делегував 12 студентів. І в рамках цієї події учасники Зльоту взяли участь у конкурсі за підтримки німецько-українського агополітичного діалогу «Стратегічний розвиток аграрного сектору – бачення молодих українських спеціалістів», який проходив виключно англійською мовою.

За результатами оцінювання журі відібрало 5 робіт, які їх автори презентували на всеукраїнський загал. Уманський НУС представляли студенти першого та другого курсів факультету економіки і підприємництва Ярослав Новохацький (21-кф) під керівництвом кандидата економічних наук, доцента Олени Прокопчук та Валерій Ковіта (11-птбд) під керівництвом кандидата економічних наук, викладача-стажиста Світлани Пташник. Аргументована та цікава доповідь принесла Ярославу Новохацькому друге місце в конкурсі.

Бажаємо молодим дослідникам подальших успіхів на науковій ниві, а їх керівникам – розширення наукових горизонтів та наполегливих і працьовитих  студентів !