Остання редакція: 25 травня 2023

Студенти факультету поринули у світ сучасного українського мистецтва

Продовженням інформативних екскурсій незвіданими маршрутами Умані  для студентів факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва  стала художня арт-виставка сучасних українських митців. Роботи Катерини Черенцової, представлені виставкою українського народного малярства "Наївне мистецтво", справді захоплюють і надихають. Усі відвідувачі з великим інтересом розглядали дивовижні роботи майстрині.

Неабияке враження склала й персональна виставка живопису "Я- українка" Наталії Семененко. Картини авторки наділені дивовижними емоціями, які з першого погляду проникли в душу всіх присутніх. Різнобарвні фарби, яскраві моменти, реалістичні сюжети - надихнули кожного створити власний шедевр.

Дана екскурсія стала «ковтком свіжості» в буденному житті студентства. Вдячні усім екскурсоводам за змістовну подорож до таємниць Умані та чарівного світу сучасного українського мистецтва. Неодмінно чекаємо наступних пригод.

Ольга Левченко, секретар ради студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва УНУС