Остання редакція: 04 квітня 2023

Студенти ФЕП УНУС - учасники онлайн-марафону

09 березня студенти факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва долучилися до онлайн-марафону «Єднаймо душі словом Кобзаря!», присвяченому пам’яті Тараса Шевченка й організованого Державною установою «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти». Дана ініціатива покликана сприяти піднесенню престижу української мови і літератури у молоді, підвищенню рівня загальної мовної культури, підняти український дух і волю до спротиву, мобілізувати як українців, так і весь світ на боротьбу з ворогом за відновлення територіальної цілісності та перемогу України, вшануванню Великого Кобзаря, митця світового рівня – Тараса Григоровича ШЕВЧЕНКА.

За результатами заходу, Олександра ЧЕРЕМІСІНА – 31-ф група, Влада БАДАНЮК – 31-ма група, Ольга ЛЕВЧЕНКО – 11-ф група, Вікторія ЗАЯРНА – 31-ф група, Зоряна ОНИЩУК – 21-пт група, Світлана ВЛАСЮК – заступник декана з виховної роботи факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва отримали сертифікати учасників онлайн-марафону «Єднаймо душі словом Кобзаря!».

Світлана ВЛАСЮК, заступник декана з виховної роботи факультету економіки і підприємництва УНУС